Stragen

stragen
Motorkář
Příspěvky: 72
Registrován: úte 08. kvě 2012 18:35:53
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od stragen »

Dnes jsem konečně namontoval napájení na navigaci...jen ještě musím vyřešit kam s konektorem presně..mám ho přidělanej na řidítkách, ale moc se mi tam nelíbí
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Stragen

Příspěvek od Maxton »

Nejhezčí a nejmíň rušící vzhled mašiny je vedle přistrojovky zavrtat do plastu.. Pak vypadá jako origo z výroby ;-)
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
stragen
Motorkář
Příspěvky: 72
Registrován: úte 08. kvě 2012 18:35:53
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Stragen

Příspěvek od stragen »

tak sem se dneska lehce projel...jako prisla chut na cigaretu...zastavim na polni ceste pod vlakovym mostem hezky ve stinu slezu z moto zapalim cigaro a lup motorka na zemi....ohnuty riditka, nalomenej blinkr, odrenej lak, ohnuta packa spojky( sem ji pak samozrejmne zlomil)....jako vic skody nadelam kdyz stojim a ne jedu
Uživatelský avatar
Lajda
Motorkář
Příspěvky: 87
Registrován: sob 16. čer 2012 21:42:02
Bydliště: Ostrava

Re: Stragen

Příspěvek od Lajda »

A to hodne nasere. Taky bych byl na sebe zlej.
stragen
Motorkář
Příspěvky: 72
Registrován: úte 08. kvě 2012 18:35:53
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Stragen

Příspěvek od stragen »

29500 km jdu menit riditka (bikerscrown brno stejny rozmer jako original jen hlinik a hrazda.odmontovatelna..cena 850 kc..jo na kazdy strane o 1 cm delsi.) spojkovou packu a gumy...predek i zadek mitas e09 dakar...davam bezdusove s dusi...bo cena neni 9 moc vetsi jen jsou pevnejsi trosku....4000 + - se vsim vsudy
stragen
Motorkář
Příspěvky: 72
Registrován: úte 08. kvě 2012 18:35:53
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Stragen

Příspěvek od stragen »

tak toooo jeee mazeeec...naprosto jina motorka....ale jina....v zatacce se bojim naklopit bo to plave...riditka daleko...takze jiny ovladani...ale ve stoje se ovlada asi 10x lip nez predtim....
stragen
Motorkář
Příspěvky: 72
Registrován: úte 08. kvě 2012 18:35:53
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Stragen

Příspěvek od stragen »

tak jsem zdárně dojel domů...vlaje to jak prase, ale já si zvyknu....jen takovej dotaz,,,,kdyz sem posunul riditka dopredu...tudiz jsou výš tudíž mam méně pověšené ruce, tudíž mi do nich jde většá nápor větru...budou mě ruce bolet po delší ceste? řiditka výš tak o pět cm skoro...předtim byly hodne sklopený
stragen
Motorkář
Příspěvky: 72
Registrován: úte 08. kvě 2012 18:35:53
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Stragen

Příspěvek od stragen »

Male foto
Přílohy
20130619_183324.jpg
Odpovědět