Neoriginální blikr

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kysi04
Příspěvky: 34
Registrován: ned 13. kvě 2012 16:26:29
Bydliště: Praha

Neoriginální blikr

Příspěvek od Kysi04 »

Ahoj,

máte někdo zkušenosti s montáží neorig. blinkrů vepředu? Potřebuju levý přední blinkr ale nechce se mi vyhazovat 600,- za to co se nabízí na webu ... na yacomi.cz jsem sice našel i levnější neorig. ale nevím jestli tam půjdou také namontovat. Můžete mi doporučit nějakou levnou variantu předních blinkrů?

Díky
Uživatelský avatar
Lajda
Motorkář
Příspěvky: 87
Registrován: sob 16. čer 2012 21:42:02
Bydliště: Ostrava

Re: Neoriginální blikr

Příspěvek od Lajda »

Já montoval pravý přední. Koupil jsem ho zde: amtrade.cz. Blinkr funguje a to je důležité. Sedí jako originál. Pochybuji, že za originál v Suzuce dáš 600,-Kč.
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: Neoriginální blikr

Příspěvek od hroch »

Na bazaru rozprodava kluk winda na dily se ho zeptej jestly nema
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
TommyMe
Motorkář
Příspěvky: 73
Registrován: čtv 04. lis 2010 19:45:19

Re: Neoriginální blikr

Příspěvek od TommyMe »

Budu taky měnit všechny blinkry přes zimu. Vím jen, že dopředu budu muset vyrobit nějaké plíšky s dírkou na 10mm šroub.
Budu dávat kratší blinkry podobného stylu. Ty originály se mi třepou a klepou v terénu.
Uživatelský avatar
yuri13
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 495
Registrován: pon 31. říj 2011 0:40:21
Bydliště: Býchory
Kontaktovat uživatele:

Re: Neoriginální blikr

Příspěvek od yuri13 »

Já mám přední blinkry neorigo.. ;) Dají se koupit i hotové redukce, ale jsou plastové.. Lepší si vyrobit z tenkého hliníkového plíšku taková "vajíčka", která vykryjí vzniklou díru.. Uprostřed bude díra o průměru 8 nebo 10 mm, podle nových blikačů + dvě malé dírky (myslím snad 4mm) na uchycení plíšků (redukcí) originálními samořeznými šroubky.. :) Jde to udělat bez sundavání kapot, ale jde to mizerně (dotahování těch malých šroubků).. :D :ugeek:
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=3505

FREE spirit + FREE road = Freewind :)
Odpovědět