Vypadaváníi sytiče

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bacalar
Big motorkář
Příspěvky: 107
Registrován: stř 21. bře 2012 11:48:00
Bydliště: Chudčice

Vypadaváníi sytiče

Příspěvek od Bacalar »

Zdar, chlapi z ničeho nic mě začal prí vytažení vypadavat sytíč (lanko) z toho lůžka u karborátorů a pak nejde zavřít. Navíc mi při sytičí a přidání plynu zdechne motorka. Co s tím?
rv. 1999, najeto 56780 km, D.I.D. 525 zlatej, Blastry, vyhřivané rukojeti SatoII, padáky a stojan by Rimmerak, topcase, 12v zasuvka
Uživatelský avatar
honza780
Big motorkář
Příspěvky: 147
Registrován: čtv 28. čer 2012 13:29:43
Bydliště: Brno

Re: Vypadaváníi sytiče

Příspěvek od honza780 »

Mrkni se jestli ti nevypadla ta vratná pružinka na lanku.Se sytičem nepřidavej plyn.Přechlastáš to.
Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec.Nezeptáš-li se,budeš blbcem po celý život
Uživatelský avatar
Bacalar
Big motorkář
Příspěvky: 107
Registrován: stř 21. bře 2012 11:48:00
Bydliště: Chudčice

Re: Vypadaváníi sytiče

Příspěvek od Bacalar »

jaka pruzina tam nikdy nic nebylo
rv. 1999, najeto 56780 km, D.I.D. 525 zlatej, Blastry, vyhřivané rukojeti SatoII, padáky a stojan by Rimmerak, topcase, 12v zasuvka
Uživatelský avatar
honza780
Big motorkář
Příspěvky: 147
Registrován: čtv 28. čer 2012 13:29:43
Bydliště: Brno

Re: Vypadaváníi sytiče

Příspěvek od honza780 »

Jo máš pravdu tzady není.Na GS 500 sem měl na lanku ještě tlačnou pružinku.Pomáhala vracet táhlo sytiče do zavřené polohy.Sundej lanko z táhla a zkontroluj jak ti běhá lanko a jak ti běhá(jestli se sám uzavírá)táhlo sytiče.

Lanko jde ztuha: Vyměnit
Táhlo se samo nevrací: Vyčistit jestli ani to nezabere přidat tlačnou pružinku na lanko.Nesmí mít moc velkou sílu.Namotáš na lanko a
nasadíš-žlutá šipka.
hadičky3-úprava.jpg
Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec.Nezeptáš-li se,budeš blbcem po celý život
Uživatelský avatar
Bacalar
Big motorkář
Příspěvky: 107
Registrován: stř 21. bře 2012 11:48:00
Bydliště: Chudčice

Re: Vypadaváníi sytiče

Příspěvek od Bacalar »

To uz jsem vyresil, ted jeste jak se sekrti benzin pri sytici, musim to trosku uskrtit, prechlastava se to
rv. 1999, najeto 56780 km, D.I.D. 525 zlatej, Blastry, vyhřivané rukojeti SatoII, padáky a stojan by Rimmerak, topcase, 12v zasuvka
Uživatelský avatar
honza780
Big motorkář
Příspěvky: 147
Registrován: čtv 28. čer 2012 13:29:43
Bydliště: Brno

Re: Vypadaváníi sytiče

Příspěvek od honza780 »

Zkontroluj si nastavení bohatosti.Já mám přes zimu 4.15 otáček od dorazu.Ted' jak se oteplilo sem to stáhl na 3.45.Při startu
sytič jenom mírně povytáhnu že mám asi +- 2000 otáček.Jak se začne dusit mírně uberu.Nasadím rukavice,přilbu,nasednu.Mezitím se zase začne přidušovat tak vypnu sytič a vyjedu.
Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec.Nezeptáš-li se,budeš blbcem po celý život
Odpovědět