zase ten Mitas

Uživatelský avatar
Bacalar
Big motorkář
Příspěvky: 107
Registrován: stř 21. bře 2012 11:48:00
Bydliště: Chudčice

Re: zase ten Mitas

Příspěvek od Bacalar »

Taky jsem o nich premyslel, ale nejsou v H. A to by me pak jebali na STK. Tak jsem si poridil dve Heidenau k 76
rv. 1999, najeto 56780 km, D.I.D. 525 zlatej, Blastry, vyhřivané rukojeti SatoII, padáky a stojan by Rimmerak, topcase, 12v zasuvka
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: zase ten Mitas

Příspěvek od Maxton »

Však kod 57T je do 190 km/h ne ? Tak v čem je problém ?

tady je tabulka ... http://www.verex.cz/technicka-podpora/

T = 190 km/h maximální konstrukční máme 165 ne ?
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
Bacalar
Big motorkář
Příspěvky: 107
Registrován: stř 21. bře 2012 11:48:00
Bydliště: Chudčice

Re: zase ten Mitas

Příspěvek od Bacalar »

problem je ze v technicaku je H, a proto je to problem u stk, samozrejmne zalezi jestli narazis na .... nebo na pohodare
rv. 1999, najeto 56780 km, D.I.D. 525 zlatej, Blastry, vyhřivané rukojeti SatoII, padáky a stojan by Rimmerak, topcase, 12v zasuvka
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: zase ten Mitas

Příspěvek od Maxton »

aha, vidíš to zas nevím já... copak STK ale případná nehoda :cry: :evil: ... díky za postřeh :-)
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
martinbrejcha
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 699
Registrován: čtv 09. zář 2010 10:04:03
Bydliště: Liberec Pavlovice

Re: zase ten Mitas

Příspěvek od martinbrejcha »

já bych to s tím rychlostním indexem zas až tak nehrotil.
Kdo z vás má na autě zimáky s rychlostním indexem "V" ty se ani v indexu "V" nevyrábějí, přesto
máme na autě index "H" Nebo nebudeme auta v zimě provozovat ????
Každý jenom trošku špuntoidní gumy jsou mimo rychlostní index moto. U nás máme hodně velký
buzeranty na STK, Vitouši promiň, ale za rychlostní index mi nikdy nikdo neřekl ani slovo. A to jsem
už absolovoval dvě STK a dvě evidenčky.
Každopádně by to mohl řešit, stejně jako u zimáků na autě štítek na tachometru se "160km/h" nalepený
vedle tachometru.
Takže kdo používá enduro k tomu, na co bylo vyrobeno, jezdí s jiným indexem, než je předepsáno. A že takovejch
lidí je desetitisíce. Jenom ti, co jezdí čistej asfalt tam mají "H" Na různejch akcích potkávám spousty lidí a ještě jsem
se nesetkal s nikým, kdo by měl problém.
Přece jenom v rámci ČR se víc, jak 130 km/h nesvezeš, tak co ti na to asi můžou říct ??

Maty
Uživatelský avatar
martinbrejcha
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 699
Registrován: čtv 09. zář 2010 10:04:03
Bydliště: Liberec Pavlovice

Re: zase ten Mitas

Příspěvek od martinbrejcha »

Vitouš píše:
Pech píše:Já mám teď 14 dní n předku i zadku Mitas 09 dakar a poprvé se mi povedlo v zatáčce chytit botou o silnici jak sem jí klopil a gumy drží jak přibité a o terénu nemluvím. Pro mě zatím balada.
To jseš dobrej :o Já měl na wětráčku obutý silniční Dunlopky myslím že do zatáček nejezdím zrovna pomalu(jak ti můžou potvrdit mnozí z tohoto fóra)ale chytnout botou o silnici se mě při normálním posedu nepodařilo :!: :shock:
Tak mě se povedlo o víkendu na ještědu dvakrát obrousit stupačky. Na to, že ty devítky mám už hodně za zenitem, držej stále dobře :P

A pro rejpaly, jel jsem sám a bez bagáže....
MAty
Uživatelský avatar
Household
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 534
Registrován: stř 01. říj 2008 7:34:00
Bydliště: Slovensko

Re: zase ten Mitas

Příspěvek od Household »

Vitouš píše:
Pech píše:Já mám teď 14 dní n předku i zadku Mitas 09 dakar a poprvé se mi povedlo v zatáčce chytit botou o silnici jak sem jí klopil a gumy drží jak přibité a o terénu nemluvím. Pro mě zatím balada.
To jseš dobrej :o Já měl na wětráčku obutý silniční Dunlopky myslím že do zatáček nejezdím zrovna pomalu(jak ti můžou potvrdit mnozí z tohoto fóra)ale chytnout botou o silnici se mě při normálním posedu nepodařilo :!: :shock:
Kecáááááš, stojíš špičkami na stupačke ?

Ja som už 2x škrtol stupačku a čižmy už dvíham špičkami na stupačku, vždy sa zľaknem keď čižmu šuchnem. :lol:
Kua a tie fúzy na tých Anakeenoch držia jak svine. Nie a nie ich obtrhať.

Postrech V-Stromáka.
Jozef veď ty máš viac zjazdené boky ako stred gumy :shock: :oops: :lol:


Tie štople, ma ale udivujú, že tak držia. Keď ojazdím boky na Anakeenoch, možno prejdem na štople aj ja. :oops:
Uživatelský avatar
martinbrejcha
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 699
Registrován: čtv 09. zář 2010 10:04:03
Bydliště: Liberec Pavlovice

Re: zase ten Mitas

Příspěvek od martinbrejcha »

určitě to bylo stupačkou, protože je mám ocelový, takže to bylo pěkně slyšet. Kámoš co jel za mnou říkal, že se lidi docela otáčeli :mrgreen:

Ale taky jsem se pěkně leknul a ihned ubral.

Maty
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: zase ten Mitas

Příspěvek od hroch »

ja si taky vzdycky soupnu botou a leknu se jak svine :D :D
x x x jinak to neumim
Tugar747
Příspěvky: 15
Registrován: ned 06. led 2013 15:26:51

Re: zase ten Mitas

Příspěvek od Tugar747 »

Zdárec, tj první škrtnutí dovede překvapit :)
Loni jsem jel na Stormovi jednu levou a byl jsem trochu dlouhej, takže kule do hrsti a ještě níž. No, a v depu na benzince koukam, mam odřenej vejfuk. :D

Takže pro změnu rozum do hrsti a teď mám první enduro. Tak jsem zvědavej co na něm odřu jako první a doufam že to nebudu já. ;)
Yamaha YBR250 2008; Honda CBF500 2007; Honda VTR1000F 2003; Suzuki XF650 1999
Odpovědět