Koupím Wětráka

Marťas

Re: Koupím Wětráka

Příspěvek od Marťas »

Zdar, včera jsem se byl podívat na tu motorku z odkazu (Jindřichův Hradec), mám to tam asi 20 km, je moc pěkná, všechno původní, motor tichý, řekl bych, že i kilometry jsou poctivé, srovnával jsem ji s mojí, mám najeto 52000km a tahle má kolem 20000, je tam citelný rozdíl, a pro hraje férová cena a majitel je velkej sympaťák, já mohu doporučit........
Uživatelský avatar
Lajda
Motorkář
Příspěvky: 87
Registrován: sob 16. čer 2012 21:42:02
Bydliště: Ostrava

Re: Koupím Wětráka

Příspěvek od Lajda »

Uživatelský avatar
Household
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 534
Registrován: stř 01. říj 2008 7:34:00
Bydliště: Slovensko

Re: Koupím Wětráka

Příspěvek od Household »

20 000 km :shock:
20000km - 2500 km = 17 500 km za 10 rokov. Tak aby niekto v zahraničí - nemecko, rakúsko , taliansko odkiaľ bola moto dovezená najazdil 1700 km ročne tak to je prakticky neuveriteľné.

Ja som kupoval moto ako jednoročnú a baba v nemecku jazdila na tom občas do práce a za rok mala 7700 km. Mám ju od roku 2004 a teraz mám na nej cca 23 000 km. A to ako sa mi narodil Leo jazdím iba na zraz s Vami + jeden krát za mesiac na malý výjazd. Ročne do 3 000km

Od 2007 do 2012 iba 2500 km tak to je tiež na zváženie. Ak tá moto stála, tak minimálne tesnenia, budu vysušené, moto odstáte. Chýba zadný plastík. podľa mňa podozrivé.

Keďže však tento druh moto je spoľahlivý, tak by som si predstavil že táto má reálne nabehané cca 50 000, skontroloval by som motor, previezol sa na tom a zhodnotil to až potom.

Na Slovensku sa tiež všetky motorky predávajú ako nepadnuté s málo km a po dôchodcoch. Vidím že tento trend smeruje aj k Vám :lol:
Marťas

Re: Koupím Wětráka

Příspěvek od Marťas »

Jo to je ona, koupili ji dědovi a děda jezdí na jawce......
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Koupím Wětráka

Příspěvek od kanko00 »

Neverim....
Moja rv. 98 a v prevadzke od 99 bola povodne nizko a mekko nastavena. Pneu vzadu hranata a mala ako sest rocna 31000 km. Ked som ju predaval tento rok v marci mala 45 tisic km. Posledne tri roky som dokopy urobil 6000 km.

Neverim 10 rocnym moto s km, ktore inzeruju... :shock: a su zvonku....
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Re: Koupím Wětráka

Příspěvek od Plukovník »

Ahoj lidičky...kamarád shání dobrou mašinu.. :mrgreen: takže jsem mu doporučil freewinda :!: :twisted:

Kdo by se chtěl dobrovolně zabavit miláčka :?: ...a prodat. 8-) .nebo alespoň v průběhu sezony ....zvažujete 8-)
dejte vědět díky
petr 777 821 654 - Plukovník
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
Murmandam
Příspěvky: 24
Registrován: úte 26. úno 2013 18:36:11

Re: Koupím Wětráka

Příspěvek od Murmandam »

Ja bych si taky prosil :-)
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupím Wětráka

Příspěvek od Zeusik »

že bych prodal a koupil novej stroj :lol:
Murmandam
Příspěvky: 24
Registrován: úte 26. úno 2013 18:36:11

Re: Koupím Wětráka

Příspěvek od Murmandam »

Stáří, cena? :-)
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Re: Koupím Wětráka

Příspěvek od Plukovník »

Kujva to je fofr....je ten Standy jezdí bezva....myslím Zeusíka..
jinak moje otázka je stále platná, ale kámoš se více orientuje - na zajímavého Modrého Frewa od Maxtona :mrgreen: ...toho znám jako svý boty :mrgreen: takže je asi rozhodnuto.....už jednáme..na 90 % je jistej že shání prašule pro Maxtona
pokud ještě někdo uvažujue- napište...
Díky Plukovník
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupím Wětráka

Příspěvek od Maxton »

Jak již psal Plukovník... Bohužel s lítostí musím prodat svého miláčka :-( Ač se mi nechce, a ceny freewindů šli rapidně dolů, těžká situace v rodině mi nedává jinnou možnost. Doufám, že až si zase pořídím motorku, a všřte že to nebude trvat dlouho a bude to zase freewind, mě přijmete zpět do party a odpustíte my moje předešlé výlevy a extempóre. Budu přeci jen trochu starší a ne mladej blbeček ;-) ... Zatím se loučím. Volnému větru zdar... MAXTON :oops:
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Murmandam
Příspěvky: 24
Registrován: úte 26. úno 2013 18:36:11

Re: Koupím Wětráka

Příspěvek od Murmandam »

Znamená to, že jsi se dohodl na prodeji?
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupím Wětráka

Příspěvek od Zeusik »

Murmandam píše:Stáří, cena? :-)

rok 1998 s ráfky z 99ho najeto cca 50 000km a cena 30000 kč ale rozhodnutí ještě není 100% zatím je to úvaha to víš srdeční záležitost :roll:
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Koupím Wětráka

Příspěvek od jahodak »

Zeusik píše:
Murmandam píše:Stáří, cena? :-)

rok 1998 s ráfky z 99ho najeto cca 50 000km a cena 30000 kč ale rozhodnutí ještě není 100% zatím je to úvaha to víš srdeční záležitost :roll:
I ty BRUTE :evil:
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Odpovědět