Článek ČMN O Wětrácích

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Článek ČMN O Wětrácích

Příspěvek od Sinner »

Údajně v nejnovějším čísle ČMN vyšel článek o Freewindech. A prý je pan redaktor docela zepsul že jsou to motorky o ničem. Utíkám koupit ČMN.
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Článek ČMN O Wětrácích

Příspěvek od Maxton »

Jojo, pak naskenuj, myslím, že ti hodně lidí bude vděčných, včetně mě ;-)
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Článek ČMN O Wětrácích

Příspěvek od Sinner »

Celkem ni zvláštní ho tam nebylo, jen pan Nič zase kafral o něčem na čem v životě neseděl. Ale to u něj nepřekvapí. :lol:
Noviny už nemám, a nemám momentálně ani čím skenovat.
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
honza780
Big motorkář
Příspěvky: 147
Registrován: čtv 28. čer 2012 13:29:43
Bydliště: Brno

Re: Článek ČMN O Wětrácích

Příspěvek od honza780 »

Tady je ten článek.
Přílohy
IMG_0001.jpg
Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec.Nezeptáš-li se,budeš blbcem po celý život
Uživatelský avatar
yuri13
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 495
Registrován: pon 31. říj 2011 0:40:21
Bydliště: Býchory
Kontaktovat uživatele:

Re: Článek ČMN O Wětrácích

Příspěvek od yuri13 »

Díky za ten článek! Už jsem se bál, že si ho nepřečtu.. Btw.. Odkdy se prodával Freewind v ČR? Vždyť se sem nikdy ani nedovážel, pokud se nepletu.. :shock: :D A po 12 000km měnit vzduchový filtr? :shock: To si snad dělá ten člověk legraci.. :D Škoda taky, že zapoměl na to, že má Freewind vzadu kompletně stavitelnou pružící/tlumící jednotku.. :( :evil:
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=3505

FREE spirit + FREE road = Freewind :)
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Článek ČMN O Wětrácích

Příspěvek od Maxton »

Docela ftipnej pán :D Očividně na Freewindu nikdy nejel... a hanit jeho vzhled ? :D Podívejte se na endura z toh roku.. transalp, canyon ... a myslím, že je freewind jeden z nejhezčích a mě po těch letech, zaujal právě vzhledem :-)
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
Dave842
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 471
Registrován: ned 01. led 2012 19:26:29
Bydliště: Olomouc

Re: Článek ČMN O Wětrácích

Příspěvek od Dave842 »

Podle mého pánovi prostě nesedl do oka, takže napsal co napsal.. :D
D@VE
Uživatelský avatar
KOMETA
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 285
Registrován: pon 08. úno 2010 20:57:11
Bydliště: Zakřany 43
Kontaktovat uživatele:

Re: Článek ČMN O Wětrácích

Příspěvek od KOMETA »

Kluci sranec na ně :-)))) neví o čem mluví :-) :shock:
Hlavně že nepsaly o TDMku :D
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Článek ČMN O Wětrácích

Příspěvek od Sinner »

Kluci ze supertenere.cz mu taky dali jmen když kafral o tenerkach.
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Článek ČMN O Wětrácích

Příspěvek od kanko00 »

Smiesny clanok. To akoby som ja pisal o vareni....
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
martinbrejcha
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 699
Registrován: čtv 09. zář 2010 10:04:03
Bydliště: Liberec Pavlovice

Re: Článek ČMN O Wětrácích

Příspěvek od martinbrejcha »

Maxton píše:Docela ftipnej pán :D Očividně na Freewindu nikdy nejel... a hanit jeho vzhled ? :D Podívejte se na endura z toh roku.. transalp, canyon ... a myslím, že je freewind jeden z nejhezčích a mě po těch letech, zaujal právě vzhledem :-)
tak to je právě věc osobní.
Třeba Canyon a Pego se mě osobně líbí vzhledově hoooodně. Samozřejmě nedosahuje technických kvalit XF.
Transalp, teda myslím 650 je pro mě taky líbivější, než XF, ale prodejní cena ojetiny je taky někde jinde.......

Nechápu, že vás to tak bere, jsou tam jenom obecný žvásty, který může napsat člověk od stolu, aniž by se na motce svezl. Že je vhodnější pro menší postavy je pravda, že není vhodnej na rychlé přesuny po dolnici taky, že se cejtí dobře svojí ovladatelností na meziměstský silnice je taky pravda. Pohodlné sedlo a diskutabilní přístrojovka nakonec taky. Dále můžu porovnat vybrace s DR650 a skutečně je na tom XF ohodně lépe, ale to tam taky zaznělo......
Jediný co nechápu, že za takovýdle článek může někdo redaktorovi zaplatit......
Redaktor tomu nedal vůbec nic, možná tak si přečetl diskuzi na m.cz

Maty
Renča
Motorkář
Příspěvky: 66
Registrován: ned 01. črc 2012 18:25:35
Bydliště: Brno

Re: Článek ČMN O Wětrácích

Příspěvek od Renča »

Maxton píše:Docela ftipnej pán :D Očividně na Freewindu nikdy nejel... a hanit jeho vzhled ? :D Podívejte se na endura z toh roku.. transalp, canyon ... a myslím, že je freewind jeden z nejhezčích a mě po těch letech, zaujal právě vzhledem :-)
podle tvýho profilu na motorkářích jsi měl ten článek psát ty
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Článek ČMN O Wětrácích

Příspěvek od Maxton »

Renča píše:
Maxton píše:Docela ftipnej pán :D Očividně na Freewindu nikdy nejel... a hanit jeho vzhled ? :D Podívejte se na endura z toh roku.. transalp, canyon ... a myslím, že je freewind jeden z nejhezčích a mě po těch letech, zaujal právě vzhledem :-)
podle tvýho profilu na motorkářích jsi měl ten článek psát ty
To jsi myslela v dobrém ? Jestli ano tak děkuju :-)

.... Tohle psaní mě vzdicky bavilo, i sem si od kamarádů pujčil vždy motorku a neco jim sepsal... chtěl bych to dělat i jako práci, ale lidi jako já, se k tomu v životě nedostanou.. bohužel... Taky bych vypsal pár věcí, který by se mi nelíbily, ale nechápu, jak někdo může psát o motorce. na který očividně nejel a viděl jí jen na obrázku, a celej ten článek mi připadal od začátku hrozně negativistickej, prostě pan redaktor hnedka začal hledat chyby (ješte že jich freewind dle mého názoru tolik nemá) a vubec například nevyzdvyhl podvozek na tu dobu jak psal YURI.... Vzhled je relativní, každýmu se líbí něco jinnýho, ale myslim, že co se týká cestovních jednoválcových endur v cenně okolo 50 000 tak Wětrák je to nejlepší, nejvědší univerzál a držák a to mi prostě nikdo nevezme, a to je to co by mělo být tou hlavní myšlenkou članku a já jí postrádal. A právě proto, jakej Freewind je jsem si ho vybral :-)

A srovnávat Wětráčka s Transalpem 650, kterej je technicky a cenově uplně jinde mi přijde neoběktivní, a kdyby jsme ho srovnávali s Alpem 600 kterej se vyráběl ve stejnym roce, tak technicky ani vzhledem, nemá konkurenci.... Canyon je dle mýho názoru hnus, a hrozně se u 600 sere elektrika a motor a 500 je hrozně slabej. Aprilka Pegaso se mi taky líbila,a cenově se dá sehnat podobně, ale já těm italům prostě nevěřim... a jednoduchostí motoru prostě na Freewinda nemá :-) V jednoduchosti je síla a to taky Wind dokazuje svojí všeobecnou spolehlivostí. Troufám si tvrdit, že kdyby měl o 10-15 kw víc, tak bych jinnou mašinu nechtěl, protože se vším krom výkonu na dlouhý trasy jsem spokojenej, i když jezdim hodně couračky a na spotřebu, takže me to zas tak moc neomezuje :-)
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Renča
Motorkář
Příspěvky: 66
Registrován: ned 01. črc 2012 18:25:35
Bydliště: Brno

Re: Článek ČMN O Wětrácích

Příspěvek od Renča »

Maxton píše:
Renča píše:
Maxton píše:Docela ftipnej pán :D Očividně na Freewindu nikdy nejel... a hanit jeho vzhled ? :D Podívejte se na endura z toh roku.. transalp, canyon ... a myslím, že je freewind jeden z nejhezčích a mě po těch letech, zaujal právě vzhledem :-)
podle tvýho profilu na motorkářích jsi měl ten článek psát ty
To jsi myslela v dobrém ? Jestli ano tak děkuju :-)

.... Tohle psaní mě vzdicky bavilo, i sem si od kamarádů pujčil vždy motorku a neco jim sepsal... chtěl bych to dělat i jako práci, ale lidi jako já, se k tomu v životě nedostanou.. bohužel... Taky bych vypsal pár věcí, který by se mi nelíbily, ale nechápu, jak někdo může psát o motorce. na který očividně nejel a viděl jí jen na obrázku, a celej ten článek mi připadal od začátku hrozně negativistickej, prostě pan redaktor hnedka začal hledat chyby (ješte že jich freewind dle mého názoru tolik nemá) a vubec například nevyzdvyhl podvozek na tu dobu jak psal YURI.... Vzhled je relativní, každýmu se líbí něco jinnýho, ale myslim, že co se týká cestovních jednoválcových endur v cenně okolo 50 000 tak Wětrák je to nejlepší, nejvědší univerzál a držák a to mi prostě nikdo nevezme, a to je to co by mělo být tou hlavní myšlenkou članku a já jí postrádal. A právě proto, jakej Freewind je jsem si ho vybral :-)

A srovnávat Wětráčka s Transalpem 650, kterej je technicky a cenově uplně jinde mi přijde neoběktivní, a kdyby jsme ho srovnávali s Alpem 600 kterej se vyráběl ve stejnym roce, tak technicky ani vzhledem, nemá konkurenci.... Canyon je dle mýho názoru hnus, a hrozně se u 600 sere elektrika a motor a 500 je hrozně slabej. Aprilka Pegaso se mi taky líbila,a cenově se dá sehnat podobně, ale já těm italům prostě nevěřim... a jednoduchostí motoru prostě na Freewinda nemá :-) V jednoduchosti je síla a to taky Wind dokazuje svojí všeobecnou spolehlivostí. Troufám si tvrdit, že kdyby měl o 10-15 kw víc, tak bych jinnou mašinu nechtěl, protože se vším krom výkonu na dlouhý trasy jsem spokojenej, i když jezdim hodně couračky a na spotřebu, takže me to zas tak moc neomezuje :-)
Jenom v dobrém
Odpovědět