Výjezd ve čtvrtek na sraz-Slovensko

Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Výjezd ve čtvrtek na sraz-Slovensko

Příspěvek od Plukovník »

Ahoj sice mi práce leze do programu :roll: těžké to je :x
ale ten sraz jsem si prosadil :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: byl bych mrtvej muž ;)

Ve čtvrtek tedy pojede mraky lidí a proto je tímto nějak svolávám :lol: :lol:
podle toho co si pamatuji tak to budou Pražáci a středočeši............
Myslím sraz někde v Praze, kde to najde každej :?: :lol: .....dejme tomu nějaká benzina či mekáč, nebo něco podobnýho....po cestě na šikovný adrese...Navrhněte
a čas...... :?: nevím kdo odkud všude pojede....ale myslím...že sraz třeba na půl 10....a odjezd 10.00 :?: :?: to by mohlo jít....pokud jedou i vzdálenější kamarádi...členové Gangu....můžeme posunout termín.....


Vaše návrhy............. :?: :?:

Tak čekám na signál :P pište volejte..máme na to celé téma ať nezasíráme jiné a Míra nás nesprdne :lol:

Já a Foxík s tím takto počítáme a jedeme...o dalších tuším ...Vitas, Sinner, Tlapík,Fernet,....a já už nevím :o :)
Můj mobil 777 821 654 kdyby něco
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Výjezd ve čtvrtek na sraz-Slovensko

Příspěvek od Sinner »

pojedeme po dálnicích anebo po okreskách ?
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
vitas
Big motorkář
Příspěvky: 144
Registrován: sob 11. říj 2008 19:26:56

Re: Výjezd ve čtvrtek na sraz-Slovensko

Příspěvek od vitas »

Brno bych vzal asi po dálnici a pak by se vidělo. Ale přizpůsobím se. 9.30 hod je u mě dobrý, zatim mě taky nenapadá kde. :roll:
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Výjezd ve čtvrtek na sraz-Slovensko

Příspěvek od Sinner »

Já bych zas raději po okreskách, ale nechám vás demokraticky vybrat. :)
A sraz navrhuji benzinu OMV (označena B ) u Mekáče (označen A) na Jižní spojce ve směru na Brno 9:30.

http://goo.gl/maps/8paC
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
J-Fox
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 460
Registrován: stř 01. říj 2008 21:47:26
Bydliště: Votice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výjezd ve čtvrtek na sraz-Slovensko

Příspěvek od J-Fox »

Souhlasím s okreskama, ale nechce se mi zajíždět do Prahy.

Co třeba na benzínce 32km D1 - Praha - Brno, pokud by jsem jeli po dálnici. http://goo.gl/maps/Chmr

A nebo benzínka u Pětihost směr na Benešov, pokud by jsme jeli po okreskách. http://goo.gl/maps/98kK
Kdo druhému jámu jámu... až se ucho utrhne.
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Re: Výjezd ve čtvrtek na sraz-Slovensko

Příspěvek od Plukovník »

OKRESKY :!: :!: a sraz klidně v Praze a pak i u Benešova :P hlavně na pohodu :D
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
Uživatelský avatar
J-Fox
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 460
Registrován: stř 01. říj 2008 21:47:26
Bydliště: Votice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výjezd ve čtvrtek na sraz-Slovensko

Příspěvek od J-Fox »

Plukovník píše:OKRESKY :!: :!: a sraz klidně v Praze a pak i u Benešova :P hlavně na pohodu :D
Takže já budu čekat zde: benzínka u Pětihost směr na Benešov. http://goo.gl/maps/98kK
Kdo druhému jámu jámu... až se ucho utrhne.
Uživatelský avatar
martinbrejcha
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 699
Registrován: čtv 09. zář 2010 10:04:03
Bydliště: Liberec Pavlovice

Re: Výjezd ve čtvrtek na sraz-Slovensko

Příspěvek od martinbrejcha »

kuwa, je vidět, kdo je pánem svým. Já lůza v kolbence vyrážím v 13:00 z LBC. Příjezd cca kolem osmý. Tak mi nechte něco k večeři a .........
........hlavně nějaký PIVO !!!!!! vy jedni vykořisťovatelé :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Maty
Uživatelský avatar
vitas
Big motorkář
Příspěvky: 144
Registrován: sob 11. říj 2008 19:26:56

Re: Výjezd ve čtvrtek na sraz-Slovensko

Příspěvek od vitas »

Sinner píše:Já bych zas raději po okreskách, ale nechám vás demokraticky vybrat. :)
A sraz navrhuji benzinu OMV (označena B ) u Mekáče (označen A) na Jižní spojce ve směru na Brno 9:30.

http://goo.gl/maps/8paC
Souhlasím v 9.30 na OMV, telefon na Tlapika mám dám mu vědět, ale nemám na Ferneta. Snad se podívá na stránky. :o
Uživatelský avatar
vitas
Big motorkář
Příspěvky: 144
Registrován: sob 11. říj 2008 19:26:56

Re: Výjezd ve čtvrtek na sraz-Slovensko

Příspěvek od vitas »

martinbrejcha píše:kuwa, je vidět, kdo je pánem svým. Já lůza v kolbence vyrážím v 13:00 z LBC. Příjezd cca kolem osmý. Tak mi nechte něco k večeři a .........
........hlavně nějaký PIVO !!!!!! vy jedni vykořisťovatelé :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Maty
Jsem taky lůza, takže dovolená. ;)
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Výjezd ve čtvrtek na sraz-Slovensko

Příspěvek od kanko00 »

Vo stvrtok vecer teda ocakavam prijazd cca 15 ludi.
Budem tam od cca 15,00 hod.

R
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Výjezd ve čtvrtek na sraz-Slovensko

Příspěvek od Sinner »

Taky lůza, taky dovolená. :) Přijedu na OMV, jen pokud se pojede po okreskách možná by to chtělo vyrazit dřív. Cesta by trvala nějakých 9 možná 10 hodin. Google to odhaduje na 6 až 8 čisté jízdy.
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
J-Fox
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 460
Registrován: stř 01. říj 2008 21:47:26
Bydliště: Votice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výjezd ve čtvrtek na sraz-Slovensko

Příspěvek od J-Fox »

Sinner píše:Taky lůza, taky dovolená. :) Přijedu na OMV, jen pokud se pojede po okreskách možná by to chtělo vyrazit dřív. Cesta by trvala nějakých 9 možná 10 hodin. Google to odhaduje na 6 až 8 čisté jízdy.
Asi máš pravdu.
Z Benešova to ukazuje 5 hodin, takže s přestávkami to 8 hodin určitě dá.
Já můžu klidně v 8:00 hod.
Tak se všichni vyjádřete, v kolik na OMV můžete bejt.
Kdo druhému jámu jámu... až se ucho utrhne.
Uživatelský avatar
vitas
Big motorkář
Příspěvky: 144
Registrován: sob 11. říj 2008 19:26:56

Re: Výjezd ve čtvrtek na sraz-Slovensko

Příspěvek od vitas »

Sinner píše:Taky lůza, taky dovolená. :) Přijedu na OMV, jen pokud se pojede po okreskách možná by to chtělo vyrazit dřív. Cesta by trvala nějakých 9 možná 10 hodin. Google to odhaduje na 6 až 8 čisté jízdy.
Právě proto jsem chtěl tu dálnici aby jsme nahnali čas a pak se mohli kochat tam u bratří. Jinak jízdu po dálnici přímo nesnášim. Ale jak chcete, na tý pumpě v Praze můžu být nejdřív mezi 8.45-9.00 a pak musíme mazat. :lol:
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Výjezd ve čtvrtek na sraz-Slovensko

Příspěvek od kanko00 »

U nas sa houby nakochach na tych 45 km co je od Holica.... :D :D

Z Orlika som prisiel domov o 14,20, cca 4,5 hodiny.... A to byvam este 25 km od Planinky. :oops: :P
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Výjezd ve čtvrtek na sraz-Slovensko

Příspěvek od Sinner »

kanko00 píše:U nas sa houby nakochach na tych 45 km co je od Holica.... :D :D

Z Orlika som prisiel domov o 14,20, cca 4,5 hodiny.... A to byvam este 25 km od Planinky. :oops: :P
Jel jsi po dálnici, nebo pivníma stezkama?
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Výjezd ve čtvrtek na sraz-Slovensko

Příspěvek od kanko00 »

Po dialnici asi 100 km. Ta moja tvrda mrcha si s tou Vasou panelovou stezkou nerozumie.
p.s.: Prosim nepocitat priemerku a podobne. Slubil som, ze budem pred 15,00 doma a sluby sa musia dodrziavat. :D
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Re: Výjezd ve čtvrtek na sraz-Slovensko

Příspěvek od Plukovník »

Ahoj tak taky po našem vejletě nesnáším dálnici :shock:
ale pravdou je ..že pokud bude sraz v Praze..kolem 9 ráno plus mínus......a jelo by se do Brna po dálnici...tak to akorát vyjde za Brnem ... sjetí na okresky....obídek ....a krásně se pokochat až na Slováč.....to není marnej nápad...... :P
souhlasím s Vitasem!!!!! co na to další.....nějakej navigátor by to mohl dát do map....hodit sem nějakej šikovnej far plan.....
bo se bát že to pojedeme celej den.....dyť my jsme ujeli za celej den 800 - 920 km dle bydliště...a tomu říkám fůra km na jeden den a dálka .....nějaký 400....
Takže se toho zase nebojte...samo že nepojedu kudlu jako Kankoo :lol: .......sliby se maj plnit...to znamená, že se vždy musím vrátit domů živej a zdravej...toť můj slib doma 8-)
takže co bando???
ps...zavolejte Tlapíkovi....a kdo má číslo na Ferneta????nějak se neozývá...já mám mobil v opravě..a čísel na simkartě poskromnu... :evil:
za mne ...výjezd v 9 z Prahy.....a po dálnici někam k Brnu či do Brna....ale pak ihned okresky a pohoda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a pak pivo :shock: :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: Výjezd ve čtvrtek na sraz-Slovensko

Příspěvek od jahodak »

tel. na ferneta:723573570
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
J-Fox
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 460
Registrován: stř 01. říj 2008 21:47:26
Bydliště: Votice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výjezd ve čtvrtek na sraz-Slovensko

Příspěvek od J-Fox »

Mě je to jedno.
Je to rozdíl 2 hodiny a D1 neni žádnej šlágr, ale přispůsobím se.
Vypadá to tedy v 9:00 odjezd z Prahy.
Kdo druhému jámu jámu... až se ucho utrhne.
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Výjezd ve čtvrtek na sraz-Slovensko

Příspěvek od Sinner »

Dobře tedy takto, Vitas a já, se sejdeme nejpozději v 9:00 na pumpě OMV v Praze, další se přidají podle toho jak budou moci. Další sraz cca o půl hodiny později s Foxem a dalšími na dálnici
http://goo.gl/maps/pSNJ
Odjezd cca 10:00.
Po dálnici do Brna, někde za Brnem (asi výjezd na Slavkov) dolů, nějakej oběd a pak se uvidí. Možností kudy dál je opravdu hodně, tudíž bych to nechal až podle počasí a nálady přímo na místě.
Plukovníku, sis tohle vlákno vymyslel, tak si to taky rozhodni! :lol: :lol: :lol: :lol: :P
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
J-Fox
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 460
Registrován: stř 01. říj 2008 21:47:26
Bydliště: Votice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výjezd ve čtvrtek na sraz-Slovensko

Příspěvek od J-Fox »

Bude to asi nejrozumnější. Do Brna po D1 a pak se mužeme projíždět. Když by náhodou bylo hnusně, tak už to máme z Brna jen 120km.
Ale zařídil jsem nám na cestu hezké počasí. 8-)
Kdo druhému jámu jámu... až se ucho utrhne.
Uživatelský avatar
LiborZ
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 571
Registrován: úte 29. čer 2010 21:36:04
Bydliště: Prušánky

Re: Výjezd ve čtvrtek na sraz-Slovensko

Příspěvek od LiborZ »

Sinner píše:Dobře tedy takto, Vitas a já, se sejdeme nejpozději v 9:00 na pumpě OMV v Praze, další se přidají podle toho jak budou moci. Další sraz cca o půl hodiny později s Foxem a dalšími na dálnici
http://goo.gl/maps/pSNJ
Odjezd cca 10:00.
Po dálnici do Brna, někde za Brnem (asi výjezd na Slavkov) dolů, nějakej oběd a pak se uvidí. Možností kudy dál je opravdu hodně, tudíž bych to nechal až podle počasí a nálady přímo na místě.
Plukovníku, sis tohle vlákno vymyslel, tak si to taky rozhodni! :lol: :lol: :lol: :lol: :P
Dá se sjet i na Mikulov, Valtice, Lednice nebo kolem vody Věstonice, Pavlov, Lednice, Podívín no a to už jste skoro u nás :D :lol: :D
Teoreticky bych se mohl cestou připojit, ale časové zfázování by asi byl problém...
Uživatelský avatar
Fernet
Motorkář
Příspěvky: 89
Registrován: sob 01. lis 2008 22:36:41
Bydliště: Praha Žižkov

Re: Výjezd ve čtvrtek na sraz-Slovensko

Příspěvek od Fernet »

Čau chlapi, už se nám blíží den D, takže v 9.00 ve čtvrtek u toho "mekáče" jú :D
Uživatelský avatar
vitas
Big motorkář
Příspěvky: 144
Registrován: sob 11. říj 2008 19:26:56

Re: Výjezd ve čtvrtek na sraz-Slovensko

Příspěvek od vitas »

Fernet píše:Čau chlapi, už se nám blíží den D, takže v 9.00 ve čtvrtek u toho "mekáče" jú :D
Sinner píše:Dobře tedy takto, Vitas a já, se sejdeme nejpozději v 9:00 na pumpě OMV v Praze, další se přidají podle toho jak budou moci. Další sraz cca o půl hodiny později s Foxem a dalšími na dálnici
http://goo.gl/maps/pSNJ
Odjezd cca 10:00.
Po dálnici do Brna, někde za Brnem (asi výjezd na Slavkov) dolů, nějakej oběd a pak se uvidí. Možností kudy dál je opravdu hodně, tudíž bych to nechal až podle počasí a nálady přímo na místě.
Plukovníku, sis tohle vlákno vymyslel, tak si to taky rozhodni! :lol: :lol: :lol: :lol: :P
Potvrzuji příjezd do 9.00 omv mekáč. Tlapik zatim nebere telefon, budu to zkoušet dál. Tak zatim. :lol:
Odpovědět