pneu

Odpovědět
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Pech

Příspěvek od kanko00 »

Pech píše:Jj, na E 10 na předek jsem koukal,je o trochu jinačí. Stála hned vedle té mé 09, ale byla už zamluvená na jinou motku, tak ji zkusim příště no. :)
Ahoj, na E10 som od cloveka, co ich testoval u nas v SR ale na BMW GS, nepocul moc chvaly. Mal nejake problemy so stratou tlaku. Mozno to uz odstranili.
Pani, ako sa jazdi s takymi spalkami na ceste??? :shock: :lol:

Co je toto za moda?!
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
yuri13
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 495
Registrován: pon 31. říj 2011 0:40:21
Bydliště: Býchory
Kontaktovat uživatele:

Re: Pech

Příspěvek od yuri13 »

O uniku tlaku nic neříkal.. :D Ale záleží taky na tom, kdy jsi to slyšel, od loňského (nebo snad předloňského) roku používá Mitas nové směsi..

A co zážitky z první jízdy? Asfalt VS. terén? Sem s tím.. ;)
http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=3505

FREE spirit + FREE road = Freewind :)
Uživatelský avatar
Pech
Big motorkář
Příspěvky: 182
Registrován: stř 08. čer 2011 23:03:00
Bydliště: Čestice (okr.-Strakonice)
Kontaktovat uživatele:

Re: Pech

Příspěvek od Pech »

Asfalt i terén zatím maximální spokojenost, v terénu bere jako blázen a na asfaltu drží jak přibitá. Rozhodně lepší než co jsem tam měl dřív.Takže já jsem zatím maximálně spokojen.
Uživatelský avatar
martinbrejcha
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 699
Registrován: čtv 09. zář 2010 10:04:03
Bydliště: Liberec Pavlovice

Re: Pech

Příspěvek od martinbrejcha »

trochu Vám chalani nerozumím...

....ano E-10 měly problém u BMW, kde se montovaly jako bezdušové. U nás s duší toto není relevantní
....že by se přední guma sjela dříve nebo nastejno, než zadní, ať je to E-07, 09, 10????
To snad ne... Aspoň mě se to nestane, protože jsem si začal užívat štěrku na krajnicích silnic, jak se
na něj dostanu, tak si na dvojku vrknu plynem a užívám si ten desetimetrovej driftík :twisted: :twisted: :twisted:

Jinak Kankoo, je to stále silniční guma, takže zas velkej rozdíl oproti E-07 jsem já nezaznamenal. Jen si pro jistotu
zatáčky víc nadjedu, ale držej jak přibitý. Dneska přede mnou jely dvě cebra 600 a já jsem je stíhal v pohodě. Když
jsme se potom sešli na přejezdu zasekli, tak ten jeden mě obdivoval, že jsem se jich držel s takovým parníkem :mrgreen:
Maty
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Pech

Příspěvek od Sinner »

A co to tam máš Maty, E-O7 nebo něco jiného?
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Pech

Příspěvek od Sinner »

martinbrejcha píše:já mám taky devítky. Podle mě jedna z nejleších gum na asfalt a lehkej offroad.
Sedmičky jsem měl na Freeindovi, taky to nebyla špatná guma.

Maty
Já ty 07 jezdím už potřetí. Tentokrát mi připadá že je ta směs měkčí, doufám že budou na vodě lepší. Vody jsem se pořád bál.
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Pech

Příspěvek od kanko00 »

No jo. Len si piste o tych enduro gumach.
Ja nic take nemozem obut. Nakoniec ani taky rozmer nevyrabaju. :D 8-)
Idem si dat kavvu.
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Pech

Příspěvek od Vitouš »

martinbrejcha píše:já mám taky devítky. Podle mě jedna z nejlepších gum na asfalt a lehkej offroad.
Sedmičky jsem měl na Freewindovi, taky to nebyla špatná guma.

Maty
To jsou docela silná slova :!: Nevím jak při offroud stilu to nemohu posoudit.Ale na silnici jsem měl možnost vyzkoušet Mitasky,Dunlopy,Michelin a Pirellky a z těchto gum byla Mitaska na silnici nejhorší na mokru a v chladnu.Na suchu byla Mitaska oněco lepší a byla srovnatelná dle mích poznatků s Pirellkou.Rozhodně bych o ní nepsal že je to nejlepší guma na asfalt :!: Snad je nejlepší cenově.Podle tohoto měřídka asi opravdu vede ale muj názor je že motorka má jen 2 kola a 2 malé plošky co nás spojují se silnicí a s životem a na tom se nemá šetřit. :idea:
Uživatelský avatar
martinbrejcha
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 699
Registrován: čtv 09. zář 2010 10:04:03
Bydliště: Liberec Pavlovice

Re: Pech

Příspěvek od martinbrejcha »

Mirku, možná to potom přehoď to tematu s pneu, jsme to tady chudákovi Pechovi zasvinili.....

Vitouši a kterou z těch gum ( Dunlopy,Michelin a Pirellky ) bys doporučil, aby zvládla třeba alespoň traverz po mokré trávě, nebo průjezd brodem a potom se vyškrábat na břeh ?
Prostě pokud chceme používat enduro na to, na co bylo stvořeno, cestování cestou/necestou, je ta Mitas E-09 dobrá volba.
Samozřejmě, že pokud budu jezdit čistej asfalt, sáhnu po jiný gumě.
Maty
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Pech

Příspěvek od Sinner »

martinbrejcha píše:Mirku, možná to potom přehoď to tematu s pneu, jsme to tady chudákovi Pechovi zasvinili.....
Taky mě to napadlo :lol: :lol: :lol: že dělám sám bordel kde nemám
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Pech

Příspěvek od Vitouš »

martinbrejcha píše:Mirku, možná to potom přehoď to tematu s pneu, jsme to tady chudákovi Pechovi zasvinili.....

Vitouši a kterou z těch gum ( Dunlopy,Michelin a Pirellky ) bys doporučil, aby zvládla třeba alespoň traverz po mokré trávě, nebo průjezd brodem a potom se vyškrábat na břeh ?
Prostě pokud chceme používat enduro na to, na co bylo stvořeno, cestování cestou/necestou, je ta Mitas E-09 dobrá volba.
Samozřejmě, že pokud budu jezdit čistej asfalt, sáhnu po jiný gumě.
Maty
Já psal jenom o jízdě na silnici.Pokud je to na jízdy silnice/terén tak máš asi pravdu to nemohu posoudit. :oops: :roll:
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: pneu

Příspěvek od hroch »

metzeler tourance exp. lehky teren daji taky na silnici super i za mokra
Přílohy
stažený soubor.jpg
stažený soubor.jpg (4.02 KiB) Zobrazeno 17820 x
x x x jinak to neumim
miki
Příspěvky: 16
Registrován: pát 18. lis 2011 22:05:32
Bydliště: Nová Ŕíše

Re: pneu

Příspěvek od miki »

CONTINENTAL Conti Trail Attack chěl bych se zeptat ma někdo zkušenosti stěmito pneu jezdím po silnicích terén nejezdím. díky
Uživatelský avatar
Bacalar
Big motorkář
Příspěvky: 107
Registrován: stř 21. bře 2012 11:48:00
Bydliště: Chudčice

Re: pneu

Příspěvek od Bacalar »

ja mam Heidenau K 76 a bomba
rv. 1999, najeto 56780 km, D.I.D. 525 zlatej, Blastry, vyhřivané rukojeti SatoII, padáky a stojan by Rimmerak, topcase, 12v zasuvka
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: pneu

Příspěvek od Maxton »

miki píše:CONTINENTAL Conti Trail Attack chěl bych se zeptat ma někdo zkušenosti stěmito pneu jezdím po silnicích terén nejezdím. díky
NEjlepší gumy na cestovní enduro... sou měkký ale maj hlubokej vzorek, takže vydržej... v létě je budu obouvat. Pokud jezdíš jen silnici, neni na freewinda lepší volba v poměru cena/výkon/km nájezd...

PS.: tohle video mluví za vše :D http://www.youtube.com/watch?v=tiuP6vg-VY8&NR=1
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
martinbrejcha
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 699
Registrován: čtv 09. zář 2010 10:04:03
Bydliště: Liberec Pavlovice

Re: pneu

Příspěvek od martinbrejcha »

Maxtone, budeš kupovat sadu za cca 4.000 kč na moto, který chceš na podzim prodat ????
A nehodláš obětovat 2.000 kč za originální těsnění, aby ti nechcal olej z motoru a měl klid ????
Trošku zvláštní přístup k financím...
Už jsem na to asi starej, nebo ty žiješ trošku ve snu..... :roll:

Maty
Uživatelský avatar
Twin
Big motorkář
Příspěvky: 225
Registrován: úte 27. zář 2011 17:17:44

Re: pneu

Příspěvek od Twin »

Já jsem si vyhlídl jako ideální gumu na freewinda Metzeler Enduro 3 Sahara
Má s nimi někdo nějaké zkušenosti?
Uživatelský avatar
martinbrejcha
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 699
Registrován: čtv 09. zář 2010 10:04:03
Bydliště: Liberec Pavlovice

Re: pneu

Příspěvek od martinbrejcha »

Počkej, až se vrátí Plukovník z Albánie. Ten je měl na Dakarovi, co jsem zaslechl, docela si je chválil....

Maty
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: pneu

Příspěvek od Maxton »

Martin ... kdybys pročítal témata tak bys věděl ,že ten motor je už měsíc přetěsnenej, seřízenej, udelany ventily a karbce ;) ... a jestli ty gumy budu kupovat tak až sjedu zadní metzeler, tzn o prázdniny, pokud moto neprodám ... ale jak řikám, kdybych kupoval gumy na cestovní enduro na silnici, tak jedinne Trail attacky :-) ... Takže než do mě začneš dloubat, tak zjisti jestli ten problém, kterej mi chceš vytknout neni už dávno vyřešenej. Nikde jsem nikdy nepsal že nedám 2000 za těsnení ... jen jsem čekal cca 14 dní jestli se to neustálí ten olej... :oops: . Že sem mladej, neznamená že sem blbej ;-) jen rád hledám alternativní řešení . Díky Maxton :-)
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: pneu

Příspěvek od Maxton »

Twin píše:Já jsem si vyhlídl jako ideální gumu na freewinda Metzeler Enduro 3 Sahara
Má s nimi někdo nějaké zkušenosti?
Hale s podobnym vzorkem jsou taky Heidenau K 60 a sou za lepší cenu ... Má je na motorce muj kámoš ... tady na foru pod nickem Demonient ... až na tom nějaký km najezdí, tak ti můžem dát echo jak fungujou :-) ..... Jeho winda jsme přivezli před 14ti dny :-)
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
martinbrejcha
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 699
Registrován: čtv 09. zář 2010 10:04:03
Bydliště: Liberec Pavlovice

Re: pneu

Příspěvek od martinbrejcha »

Maxton píše:Martin ... kdybys pročítal témata tak bys věděl ,že ten motor je už měsíc přetěsnenej, seřízenej, udelany ventily a karbce ;) ... a jestli ty gumy budu kupovat tak až sjedu zadní metzeler, tzn o prázdniny, pokud moto neprodám ... ale jak řikám, kdybych kupoval gumy na cestovní enduro na silnici, tak jedinne Trail attacky :-) ... Takže než do mě začneš dloubat, tak zjisti jestli ten problém, kterej mi chceš vytknout neni už dávno vyřešenej. Nikde jsem nikdy nepsal že nedám 2000 za těsnení ... jen jsem čekal cca 14 dní jestli se to neustálí ten olej... :oops: . Že sem mladej, neznamená že sem blbej ;-) jen rád hledám alternativní řešení . Díky Maxton :-)
Máš pravdu, není čas číst všechny témata, tak doufám, že teď už budeš spokojenej s Freewindem. Tak už i spotřeba bude snad OK, i když pořád nechápu, proč ti to tolik žralo......

Jinak ty Haidenau má i Jahoďák, budou teď prověřený Albánií....tak třeba poreferuje....
Maty
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: pneu

Příspěvek od Maxton »

Ta spotřeba byla kvuli tomu že to bylo uškrcený - přidušený ... teďka mam průměr okolo 4,5L !!!!
minulej jetjden sem na 10,5L ujel 211km a z toho bylo 20 km po dálnicí cca 140km/h ve dvou... 100 km výlet ve dvou a zbylejch 80 km jsou raní cesty do školy a odpolední ze školy ... 6km.. cca 5 min jízdy při studenym motoru... takže už sem spokojenej :-)
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
Lajda
Motorkář
Příspěvky: 87
Registrován: sob 16. čer 2012 21:42:02
Bydliště: Ostrava

Re: pneu

Příspěvek od Lajda »

Maxton píše:
miki píše:CONTINENTAL Conti Trail Attack chěl bych se zeptat ma někdo zkušenosti stěmito pneu jezdím po silnicích terén nejezdím. díky
NEjlepší gumy na cestovní enduro... sou měkký ale maj hlubokej vzorek, takže vydržej... v létě je budu obouvat. Pokud jezdíš jen silnici, neni na freewinda lepší volba v poměru cena/výkon/km nájezd...

PS.: tohle video mluví za vše :D http://www.youtube.com/watch?v=tiuP6vg-VY8&NR=1

TAky jsem tyto gumy chtěl, ale zjistil jsem, že nedělají dušové pneu pro rozměr předního kola. :cry: Tak asi to bude Metzeler nebo e-08. :?: A zase na každém kole jiný typ gumy :roll:
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: pneu

Příspěvek od kanko00 »

Trail Attack som mal obuty - aj vpredu a s dusou. Je to paradna guma, ale cista cesta, mozno polna cesta za sucha.... Ten vzor je hoooodne asfaltovy! :D
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: pneu

Příspěvek od Maxton »

Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Odpovědět