KUFR

Odpovědět
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

KUFR

Příspěvek od Maxton »

Jelikož mi nezbyli peníze, protože vybavení je přednostní, rozhodl jsem se, než nasetřim na nejakej lepší zakoupit čínskej 52L kufr z AUKRA... jen by mě zajímalo jestli by jste brali s plastovou nebo plechovou plotnou ? ty kufry jsou uplně stejny... ta plastová se bojim aby neulítla a ta plechová se prý prohýbá... tak bych možná vyrobil svojí z pořádnýho plechu :-)
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: KUFR

Příspěvek od jahodak »

hele já mám čínu za cca.1300.- a dobrý :) .plotnu mám plastovou a kufr ulítl když jsem ho zapoměl sundat a dostal pořádnou ránu na dráze ve vesci :oops: .Nevydrželi jen ty čudly na plotně ale kufr gut.a rozdíl je rapidní v ceně buď givi cca.8000,- nebo čína 1300,-.Až budu chtít pořádnej, tak jedině hliníkáč jako má foxík jinak si myslím že givi je zbytečnej, protože já osobně stím stejně v lese občas praštím :lol: :lol: a službu udělá stejnou.No a co zě není tak kvalitní,to mě vůbec nesera hlavně že slouží 8-) .Akorát myslím že když tam dáš kovovou(a náhodou stím praštíš) tak nepřežije kufr :(
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
Maxton
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 486
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:35:46
Bydliště: Hřebeč - Okres Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: KUFR

Příspěvek od Maxton »

jojo, jde mi o to když ho fakt naložim aby nekde neulítl třeba na dálnici... a když s tim praštim, myslim že kufr za 800 bude to poslední co budu řešit :D nemáš nejaky foto toho tvýho kufru ? kdyžtak kdybys mi ho poslal na JakubHofmann@seznam.cz dík ;)
Motorka prodaná :-( .. Bude nová, tentokrát černá a vymazlená... Peníze už jsou, ale nabídka mizivá a poptávka náročná :D
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: KUFR

Příspěvek od hroch »

plechovou
x x x jinak to neumim
jahodak
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 569
Registrován: pon 17. led 2011 23:02:12
Bydliště: Janov nad Nisou

Re: KUFR

Příspěvek od jahodak »

kouknu se a pošlu ti to.Jinak je to na dvě helmy a teď na výstavě ho tam měli za 1100,-,takovej ten obyčejnej to je s odraskou po délce kufru a ten plast je měkčí než givi.Ale jak řikáš i kdyby jsi to měl jen na dva tři roky a pak to vyměnil tak se topořát vyplatí.Jinak se neboj ani tý plastový plotny a neboj že ti to ulítne Neulítne.Musel jsem jen upravit díru na šrouby a ani nerachtal :o .Takže za mě ANO(stačí)
FREEWIND Móóóóóóc líbit ale já už nemít :oops:
Uživatelský avatar
TommyMe
Motorkář
Příspěvky: 73
Registrován: čtv 04. lis 2010 19:45:19

Re: KUFR

Příspěvek od TommyMe »

Odpovědět