Pokec

Odpovědět
Uživatelský avatar
DEEP
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 671
Registrován: sob 01. lis 2008 14:37:48
Bydliště: Hradek nad Nisou Okr. Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Netěsnost motoru

Příspěvek od DEEP »

Frostys píše:
traxxas píše:Kluci až to budete sundávat a přetěsňovat, tak dosedací plochy-které to umožňují-zabrousit a zalapovat, starý fígl-stůl a tlusté sklo a jemný šmirgl.....stará vesta-všechny odlévané (i tlakově) díly ať už z litiny nebo z hliníku na motoru trpí teplem a stárnou a mění tvar a deformují se....a většinou jenom dekly, blok jako takový nebo jakékoliv "pořádné maso" drží tvar déle.... ;)
PS: sice nejsem punťa, ale trochu lepší pravopis a gramatika by vůbec neškodily, některé příspěvky jsou jakoby je psal cizinec a nebudu uvádět jeho národnost a i ten by to možná napsal lépe....týká se to FROSTYSE..... :roll:



Aha tak to pardon velký pane :geek: ...nemužu za to že mám papíry na hlavu a neumím psát :evil: ......raděj sem teda psát vůbec nebudu :?
Hned jsem se postavil vedle tebe do rady.Aby jsi tady nestal sam ;)
Co je stary,to je dobry ...
Frostys

Re: Netěsnost motoru

Příspěvek od Frostys »

DEEP píše:
Frostys píše:
traxxas píše:Kluci až to budete sundávat a přetěsňovat, tak dosedací plochy-které to umožňují-zabrousit a zalapovat, starý fígl-stůl a tlusté sklo a jemný šmirgl.....stará vesta-všechny odlévané (i tlakově) díly ať už z litiny nebo z hliníku na motoru trpí teplem a stárnou a mění tvar a deformují se....a většinou jenom dekly, blok jako takový nebo jakékoliv "pořádné maso" drží tvar déle.... ;)
PS: sice nejsem punťa, ale trochu lepší pravopis a gramatika by vůbec neškodily, některé příspěvky jsou jakoby je psal cizinec a nebudu uvádět jeho národnost a i ten by to možná napsal lépe....týká se to FROSTYSE..... :roll:



Aha tak to pardon velký pane :geek: ...nemužu za to že mám papíry na hlavu a neumím psát :evil: ......raděj sem teda psát vůbec nebudu :?
Hned jsem se postavil vedle tebe do rady.Aby jsi tady nestal sam ;)

;)
Uživatelský avatar
DEEP
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 671
Registrován: sob 01. lis 2008 14:37:48
Bydliště: Hradek nad Nisou Okr. Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od DEEP »

Hele Bejku jestli resis silnejsi zarovku cca 100wat.Tak se priprav na to ze se ti pravdepodobne skoruti patice na zarovce,Nebo ti to bude delat brykule z lampou.Ponevac je parabola plastova.
Budes tam mit sto pro vetsi zar.Tak bacha aby se ti neco nezkroutilo.Budes muset pri zastaveni vypnout svetlo .Ponevac kdyz jedes proste trosku tu lampu scladis.Mne na Formanu shorela patice a mel jsem tam 100\100wat.Tak asi tak ....
Co je stary,to je dobry ...
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Sinner »

DEEP píše:Hele Bejku jestli resis silnejsi zarovku cca 100wat.Tak se priprav na to ze se ti pravdepodobne skoruti patice na zarovce,Nebo ti to bude delat brykule z lampou.Ponevac je parabola plastova.
Budes tam mit sto pro vetsi zar.Tak bacha aby se ti neco nezkroutilo.Budes muset pri zastaveni vypnout svetlo .Ponevac kdyz jedes proste trosku tu lampu scladis.Mne na Formanu shorela patice a mel jsem tam 100\100wat.Tak asi tak ....
Jo myslím si to samé, asi bych to nedělal. :?
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
traxxas

Re: Pokec

Příspěvek od traxxas »

Sinner píše:
DEEP píše:Hele Bejku jestli resis silnejsi zarovku cca 100wat.Tak se priprav na to ze se ti pravdepodobne skoruti patice na zarovce,Nebo ti to bude delat brykule z lampou.Ponevac je parabola plastova.
Budes tam mit sto pro vetsi zar.Tak bacha aby se ti neco nezkroutilo.Budes muset pri zastaveni vypnout svetlo .Ponevac kdyz jedes proste trosku tu lampu scladis.Mne na Formanu shorela patice a mel jsem tam 100\100wat.Tak asi tak ....
Jo myslím si to samé, asi bych to nedělal. :?
Já tam měl H7 a jednu tu suzukáckou se zahnutými konektory. Tak jsem vyměnil jen tu "normální" za lepší H7-stejný příkon=+50% světla navíc....byla docela drahá...ale, že by nějaký extra rozdíl???...nevím. :roll:
Uživatelský avatar
hace
Big motorkář
Příspěvky: 244
Registrován: čtv 06. lis 2008 14:20:49
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od hace »

jo jo..to mě napadlo taky hned po tom relátku...jenom sem chtěl třošku víc světla když sem jel v noci tak dálkový v lese nic moc....ale nevadí jinak uplně super stroj,těšim se na jaro
Uživatelský avatar
DEEP
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 671
Registrován: sob 01. lis 2008 14:37:48
Bydliště: Hradek nad Nisou Okr. Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Netěsnost motoru

Příspěvek od DEEP »

traxxas píše:
Frostys píše:
traxxas píše:Kluci až to budete sundávat a přetěsňovat, tak dosedací plochy-které to umožňují-zabrousit a zalapovat, starý fígl-stůl a tlusté sklo a jemný šmirgl.....stará vesta-všechny odlévané (i tlakově) díly ať už z litiny nebo z hliníku na motoru trpí teplem a stárnou a mění tvar a deformují se....a většinou jenom dekly, blok jako takový nebo jakékoliv "pořádné maso" drží tvar déle.... ;)
PS: sice nejsem punťa, ale trochu lepší pravopis a gramatika by vůbec neškodily, některé příspěvky jsou jakoby je psal cizinec a nebudu uvádět jeho národnost a i ten by to možná napsal lépe....týká se to FROSTYSE..... :roll:



Aha tak to pardon velký pane :geek: ...nemužu za to že mám papíry na hlavu a neumím psát :evil: ......raděj sem teda psát vůbec nebudu :?
... :mrgreen: OK :mrgreen: koukám, že tenhle příspěvek je už docela v pořádku :mrgreen: (po lingvistické stránce -no vida, že to jde, že by ta čeština nebyla až tak složitá..?) a pokud někdo neumí mateřštinu, tak je to smutný (jde o základní slušnost vzhledem ke spoustě lidí , co to čtou)..... :mrgreen: ale s tím psaním sem...jak chceš... :mrgreen: ..tož to každého věc a kdo je urážlivý, tak to se nedá nic dělat... :mrgreen:Ono se to dalo napsat ještě daleko hruběji..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale komu není zhůry dáno tomu není pomoci a pokud se "někdo" kvůli úplně základní věci-slušnému pravopisu -čertí-tak ten si za to může sám..!!!... :mrgreen: :mrgreen: Nejsem žádný velký pán, ale v tomto případě si připadám díky tobě, že vlastně ANO...

PS: tady nejde o to tebe vystrčit z nějakého povídání na tomhle foru, .....
už mi to začíná připadat jak diskuse na motorkářích cz.....

Hele traxxas?Jaky znamky jsi mnel na konci osme tridy?
Co je stary,to je dobry ...
traxxas

Re: Pokec

Příspěvek od traxxas »

Proč?? co si to mám pamatovat, vysvědčení z 8mičky??? ani nevím , kde je, vždyť už je to 30 let ... :lol: to z osmičky je podružné, jde až o ty potom, ale myslím, že tam asi nějaká 2 byla (typuju, že tak dvě) ... :mrgreen: a ty??? ;)
Uživatelský avatar
DEEP
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 671
Registrován: sob 01. lis 2008 14:37:48
Bydliště: Hradek nad Nisou Okr. Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od DEEP »

Sprte.To ja mnel Taky dve 2.Ale jedna z toho byla Z chovani a druha z telocviku.Jinak same stolicky. a Hodne za tri.
Co je stary,to je dobry ...
traxxas

Re: Pokec

Příspěvek od traxxas »

DEEP píše:Sprte.To ja mnel Taky dve 2.Ale jedna z toho byla Z chovani a druha z telocviku.Jinak same stolicky. a Hodne za tri.
... :lol: já se nepotřeboval na základce šprtat, všechno mi to tak nějak zůstávalo v hlavě samo... :lol: ne nadarmo ještě nedávno o mě kámoši a známí říkali, že jsem chodící encyklopedie...(už to není pravda...jo holt ty roky).... :lol: učit jsem se musel až na střední a vejšce... :lol: ale tu jsem defakto taky proflákal-teda spíš prolil.... :lol: jóóó co já se toho moh naučit ....kdybych místo školy nechlastal, ale to vím až teď... :mrgreen: teď jsem asi naopak ten "strašně zodpovědnej"... :lol:
vladik73

Re: Pokec

Příspěvek od vladik73 »

Zdar, nevíte někdo, kde bych na netu sehnal manuál na freewinda? Měl jsem odkaz, ale manuál jsem si nestáhl a dnes již odkaz nefunguje. Mám najeto 37000 a potřeboval bych zjistit servisní úkony. Díky za případný tip.
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Sinner »

vladik73 píše:Zdar, nevíte někdo, kde bych na netu sehnal manuál na freewinda? Měl jsem odkaz, ale manuál jsem si nestáhl a dnes již odkaz nefunguje. Mám najeto 37000 a potřeboval bych zjistit servisní úkony. Díky za případný tip.
Tady ho sosneš.
http://rapidshare.com/files/94764011/XF650.pdf
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
sonyk
Big motorkář
Příspěvky: 147
Registrován: pát 07. lis 2008 18:34:10
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od sonyk »

kluci a Damy tak vam preju stastne a vesele a stastny novy rok
Kawasaki z750
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Vitouš »

sonyk píše:kluci a Damy tak vam preju stastne a vesele a stastny novy rok
Přeci dámy jsou první!Tak že Katko a Petro a samozřejmě i pánové šťastné a veselé hodně hraček od ježíška a ať nám to jezdí bez karambólů příští rok i ty následující.
Uživatelský avatar
Sepie
Motorkář
Příspěvky: 93
Registrován: stř 01. říj 2008 10:29:18

Re: Pokec

Příspěvek od Sepie »

Vitouš píše:
sonyk píše:kluci a Damy tak vam preju stastne a vesele a stastny novy rok
Přeci dámy jsou první!Tak že Katko a Petro a samozřejmě i pánové šťastné a veselé hodně hraček od ježíška a ať nám to jezdí bez karambólů příští rok i ty následující.
Díky, díky a rovněž přeji. Už se těším, až se zima trochu překulí, ať se můžu na té mojí hračce zase povozit.
kuklic
Motorkář
Příspěvky: 91
Registrován: pát 31. říj 2008 15:42:54
Bydliště: České Budějovice

Re: Pokec

Příspěvek od kuklic »

PŘEJI VŠEM HEZKÉ VÁNOCE, HODNĚ DÁRKŮ OD JEŽICHA, ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK A HODNĚ KM BEZ NEHOD.
Uživatelský avatar
šimi
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 860
Registrován: ned 05. říj 2008 13:39:33
Bydliště: Zbýšov u Brna

Re: Pokec

Příspěvek od šimi »

Milé Wětračky a Wětráci,
přeji hezké klidné prožití svátků vánočních v kruhu Vaší rodiny a pořádnou opici na Nový rok :D
Všude dobře,doma manželka...

I pád na hubu,je pohyb směrem dopředu !
Uživatelský avatar
vitas
Big motorkář
Příspěvky: 144
Registrován: sob 11. říj 2008 19:26:56

Re: Pokec

Příspěvek od vitas »

Milé dámy a vážení pánové, přeju vám také hezké a veselé vánoce a šťastný nový rok, aby jsme se ve zdraví sešli co nejdříve na jaře.
martin

Re: Pokec

Příspěvek od martin »

Přeju vám všem pod stromem plno dárků plných zdraví a štěstí v novém roce 2009.
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od Sinner »

Šťastné a veselé. :)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
míla3
Příspěvky: 46
Registrován: stř 01. říj 2008 19:46:32
Bydliště: Třemošná

Re: Pokec

Příspěvek od míla3 »

Šťastné a veselé vánoce!!!
V novém roce hodně zdraví a štěstí a tak všeho dobrého!!!
A HODNĚ BEZPEČNÝCH KILOMETRŮ A NÁVRATŮ!!!!!!!
Míla
traxxas

Re: Pokec

Příspěvek od traxxas »

Šťastné a veselé všem.
Uživatelský avatar
JirkaS
Administrátor
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 18. zář 2008 15:50:20
Bydliště: Geršov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec

Příspěvek od JirkaS »

Prřeji vám také veselé vánoce a hodně dárků pod stromečkem. ;)
Není rum není šturm
traxxas

Re: Pokec

Příspěvek od traxxas »

Tož kurňa Freewinďáci, nějak to tu umírá...napište taky něco, nejenom já, Sinner, Kankoo, Martin, Household, Deep, JirkaS, Šimi, Vitouš,Sonyk, Frostys atd....na koho jsem zapoměl-aktivního-tak se omlouvám-já vím, je nás mnoho, ale to je přeci zrovna pozitivum-neeee?????.... :lol:
Uživatelský avatar
Household
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 534
Registrován: stř 01. říj 2008 7:34:00
Bydliště: Slovensko

Re: Pokec

Příspěvek od Household »

No väčšina si masíruje plné brušká po tých Vianociach :D a nevládzu písať. :lol:
Odpovědět