Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Sinner »

Dneska jsem koupil novou bundu od PSí Hubika

http://www.psihubik.cz/lang/cz/katalog_ ... t=6&id=249

mam z ni radost jak malej, už se těším na zítra, budu jezdit hned od rána po Praze. Tak to ji řádně vyzkouším. ;) :twisted:
Jo taky jsem dnes v Lídlu koupil náhradní rukavice, docela ujdou.
Přílohy
Bunda.jpg
Bunda.jpg (105.96 KiB) Zobrazeno 21700 x
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
traxxas

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od traxxas »

Tak to ses teda asi plácnul přes kapsu, co? Tvrdí se, že jedna z nejlepších kvalit je Hubík.. ;) Kolik stála? Myslím, že si budeš chrochtat, páč prý používají většinu materiálů -hlavně klimamembrálu atd jiných-lepších-vyšší kvalita-než ostatní a prý v oblečení s OUTLASTEM je v létě daleko snesitelněji, než třeba s REISOU.... :mrgreen: Na V Strom foru na Hubíka pějí ody.... :lol: Jo a je moc hezká.!! ;) ted koukám, že snad máš ten outlast inzerovaný i na výšivce-je to tak? Jestli jo, tak to gratuluji dvakrát!!!!
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Sinner »

Docela palba 9980Kč :shock: Ale jak píšeš, klima memrána, Outlast a já nevim co ještě za vychytávky, dostal jsem slevu 1000 Kč protože mi sedla z konfekce a nemuseli ji šít na míru. V krámu se mi věnovala paní, určitě dobře hodinku než mi vše objasnila, záruky, čištění, materiál, vastnosti a pod. Po dlouhé době jsem si připadal jako skutečný zákazník. :) Mimochodem byl tam frmol jako kráva. Plnej krám lidí a všichni roztáčeli kola ekonomiky :lol: na celosvětovou ekonomickou krizi to rozhodně nevypadalo :P . Já měl asi tu nejmenší útratu, jinak tam lítaly takové sumy jako třicet dva, dvacet jedna se slevou osm. Mají tam i motorku a na kterou tě posadí a přeměří jak ti to bude sedět na mašině. Bylo to dobrý. 8-)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
traxxas

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od traxxas »

Tohle se o nich ví-jsou fakt dobří, sice dražší, ale zato dostaneš tu nej kvalitu, která je asi i úměrná té ceně, včetně služeb, proto ten nátřesk. Při objednávce na zakázku čekáš. Jo a řekli ti, že si můžeš i vymyslet nějaký svoje vyfikundace-jo vlastně ne-ty píšeš, že ti sedla konfekce. Myslím, že u nás na trhu za tu cenu asi druhou takovou neseženeš-myslím kvalitu a hlavně "užitnou hodnotu"....Čovečéééé, chybí mi tady často smajlík se vztyčeným palcem...jinak bych ho tam fláknul... :lol:
PS: nemáš ho na doplnění? myslím ten smajlík?
Ten outlast je prej fakt bomba, sám mám reisu a v létě nic moc...ale utěšuju se, hlavně že nemám kožku-ty v létě vařej... :lol: Nojo no, co můžu chtít po bundě Nazran-myslím, že ocean bo tak nějak) za necelé 4 tácy.. :cry: Spíš přemejšlím, že na léto koupím něco vzdušnějšího, možná i jenom do pasu.
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Sinner »

Smajlík nemám. :( Co se týká nabýdky tak si skutečně můžeš vymyslet skoro cokoli, Například já se ptal na druky místo sucháčů a není problém, ani barevné kombinace, prodloužené rukávy, jiné materiály. Ten Outlast má fungovat na principu tání. Jsou to vlasně mikro kuličky podobné perlitu, ty mají bod tání někde na hranici 30°C. Když je zima je to sypké a drží se v tom vzduch, teplem to "sgelovatí" a začne chladit. Neopotřebuje se to. Potom membrána typu - pára ven voda dovnitř ne, Nemělo by to profouknout, ani promoknout, pokud promokne tak je závada na zalepení švu a vztahuje se na to reklamace. Vyjímatelná ještě zateplovací vložka, Outlast je tam pořád nevyndávací a je i v rukávech, 7 kapes nepromokavých. Límec obšitý jemňounkou kůží. Nevím co bych ještě doplnil? asi to bude vše. :)
Jo ještě jedna věc, při šití na míru čekáš 9 týdnů.
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Sinner »

Vyzkoušeno opravdu pořádně až dnes.
Jel sem jen v triku s krátkým rukávem, bylo +4 až +6 foukal studenej vítr. Pálili jsme to po dálnici do Průhonic odtud Votic a zase zpátky. Jelo se kolem 100 km/h. Naprosto v pohodě ani sebemenší náznak chladu, Když jsme zalezli do benzínky nemusel sem ji sundat, bylo v ní malinko tepleji, ale skutečně jen trošku, ostatním bylo najednou hrozně horko. Jsem nadšenej, ostatní docela prokřehli a už jim byla pěkná kosa. Celkem najeto asi 130km. 8-)
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od hroch »

ma v sobe paterak nebo mas svuj pod bundu :?:
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Sinner »

hroch píše:ma v sobe paterak nebo mas svuj pod bundu :?:
Má jenom měkký, já sám pod bundou mám prd, ve staré byl silnější. Budu zvažovat nákup.
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Sinner »

Dnes jsem poprvé celkem solidně zmok, výsledek do bundy ani kapička a azima ani malinko :twisted: . Zato pneu Mitas 07 klouzaly na asfaltu jako svině, držel jsem na dálnici rychlost 80 km/h a připadal jsem si jako kaskadér :shock: Na sjezdech sem jel jak v autoškole na první jízdě. :(
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Vitouš »

No ale když si dneska odjížděl odemě z práce tak jsem na tebe koukal a připadalo mě že si za to pěkně tahal. :o
Uživatelský avatar
hroch
Pátá kolona
Příspěvky: 1200
Registrován: čtv 02. říj 2008 14:57:52
Bydliště: pribram bohuzel
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od hroch »

Sinner píše:Dnes jsem poprvé celkem solidně zmok, výsledek do bundy ani kapička a azima ani malinko :twisted: . Zato pneu Mitas 07 klouzaly na asfaltu jako svině, držel jsem na dálnici rychlost 80 km/h a připadal jsem si jako kaskadér :shock: Na sjezdech sem jel jak v autoškole na první jízdě. :(
mitas :roll: kamaradi se mnou byly na mitaskach na morave a mely je nove obute, prijely jsme a sly pric :roll: .jinak bunda vypada moc dobre a hlavne to vypada ze opravdu funguje ;)
x x x jinak to neumim
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Sinner »

Vitouš píše:No ale když si dneska odjížděl odemě z práce tak jsem na tebe koukal a připadalo mě že si za to pěkně tahal. :o
Možná malinko :oops: , ale jak začalo lejt, tak jsem byl jak na tříkolce. :lol:
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Sinner »

Zvažuji nákup nového škopíčku na kebuli, a při tom jsem se dostal i k tomuhle komunikátoru. Vyděl jsem to na živo a vypadá to pěkně.
http://www.worker.cz/2879/worker-bluetooth-communicator Hlavně je zajímavý systém vložení do přilby. Nikam se nic nelepí nevrtá nešroubuje. Jeto na takové univerzální sucháče.

Ještě k té přilbě, zvažuji dvě varianty, obě jsou od Workru, tady ta, ale nemá sluneční clonu, bohužel

a druhá tady ta, jenže ta má zase ze strany přikryté zámky hledí, a mám obavu že bude dělat randál

V každém případě jsem domluvený že si přijedu na mašině a oni mi je na chvilku půjčí abych se svezl a vyzkoušel si jak mi vyhovují a ten blůťák jak slyším za jízdy. Přilby jsou s kompozitu a nevypadají že by se kvalitou lišily například od mého nynějšího Caberka. Mají tam na ně celkem podrobný popis. Bohužel ta jedna je jen v matu (bude na ní vydět každý otisk palce) a ta druhá je zas strakatá jak reklama na cirkus Humberto.
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Plukovník
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 299
Registrován: pát 21. led 2011 22:04:23
Bydliště: Řitka

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Plukovník »

Ahoj všichni nejlépe kolem Prahy ............
nějak omylem jsem naklikal na netu prodejnu co má kvůli přestěhování vše za 1/2 ceny :shock: :D :mrgreen:
fakt nekecám.....hadry, bundy, kalhoty ,chrániče,BOTY,nemoky, helmy HJC, no korva maj toho dost......i kevlar džiny
akorát se jim zmenšuje zásoba a hlavně velkejch velikostí :( :(
Takže OVIN,ŠIMI,JÁ a takový prostorově větší mají tak nějak smůlu...jak v čem
Bude to zas o víkendu......mají i v so i v ne...
Je to v Břežanech u Prahy firma Dorso....hlavně mají značku DAINESE a blembáky HJC
FAKT ZA POLOVINU z reálných cen...žádná levá.....jako jinde přelepený kody... :?
Osobně- kevlary už na mě neměli, libový gatě gore tax- šustáky ale 3 vrsvý taky ne,
ale spravil jsem si chut na Ježíška
Libovej komplet nemok s reflexní barvou - z 1280 kč za 600 kč :mrgreen:
libový boty Dainese stivale visoke ( musíte natukat měkký i ) D - Wp ze 7 200 na 3600 kč
a termo prádélko se sříbrem......a další

No co jsem ušetřil za boty tak by se i Moravákům vyplatilo zajet k Nám :idea: :?:
ale nebudu za nikoho mektat...
Vaše volba
Pokud chcete nějak poradit cestu adresu.....nebo něco tak pište nebo volejte....
a na ježíška kurva super ceny
Tak ahoj bando :lol:
Plukovník
Když ji miluješ není co řešit
protože stojí podnikání za ho....tak jsem byl donucen ( nechtěně) přesedlat na upravenou Afriku od Afrika quenss.....KTM byla a je a bude BOŽÍ motorka !!!! ale peníze se neválej na zemi...howg
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Sinner »

Byl jsem v sobotu ve Vídni, a tak jsme skočili i k Louisovy. Moc se mi tam líbili tady ty botičky. 65 € bohužel už nebyla hotovost a za poplatek na kartě by mne stáli o hodně víc :cry:
Boty.JPG
Boty.JPG (10.9 KiB) Zobrazeno 21180 x
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
kanko00
Pátá kolona
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 02. říj 2008 10:32:36
Bydliště: Slovensko

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od kanko00 »

Sinner mam podobne Diadora GT2, a uz by som asi kupil ine, kvoli vysokej spicke a slabej ochrane od clenku nizsie...
... kolko ludi, tolko chuti... bleee bleee
Uživatelský avatar
martinbrejcha
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 699
Registrován: čtv 09. zář 2010 10:04:03
Bydliště: Liberec Pavlovice

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od martinbrejcha »

Já mám objednaný Diadora MX4, teď za super cenu. U nás měli v B.C. černý za 1.700, poslední pár.
Od posledně, kdy mě pán v dodávce jaksi přehlédl a poslal ranou zboku do louky, asi pořídím ocelový brnění....
Přílohy
images.jpg
images.jpg (8.98 KiB) Zobrazeno 21149 x
Uživatelský avatar
Zeusik
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 556
Registrován: pát 10. črc 2009 17:32:58
Bydliště: stredočeky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Zeusik »

no Plukovniku pěkne hned jak se vratim v ponděli z Liberce tak se tam zajedu kouknout ani nevim že tam takova prodejna je a to jsem tam byl dost často :-) snad tam na mne něco zustane :-)
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Sinner »

Botky, jeden velkej smutek. :evil:
Jak jsem psal jinde, dostal jsem významný příspěvek na něco k motorce. Nebo na sebe k motorce. Významný jen pro dárce (nemá představu kolik ta moje zábava opravdu stojí :lol: ) jinak by mi to asi zarazili :) .
No a tady moje veselost končí, celý natěšený jsem vrazil obhlédnout situaci, nastudoval na internetu kdo co a podobně. No jeden velký průser, ty boty naprosto nesplňují moje představy. :shock: ani v nejmenším.
Moje požadavky
1. žádný zatahovací umělohmotný nebo kovový zip.
2. nepromokavost

3. skutečná ochrana nohy ať už plastem nebo kovem
4. možnost alespoň trochu rozumně chodit a ne jako v lyžákách
5. jednoduchost obutí
6. kovová špička
7. cena do 4500Kč.
8. dostupnost náhradních dílů (přezky náhradní vložky podkůvky a pod.)
Na červeně napsaných bodech trvám na 100%

Výsledek mého průzkumu, tragédie. I drahé boty za 8000Kč většinou nesplňovali ani polovinu toho co jsem napsal.
V podstatě kdyby kanady co nosím, měli přezky a okovanou špičku, tak mám to samé co dostanu za hříšné peníze.
a navíc fakt nepromoknou.
Máte někdo nějaký typ?
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Vitouš
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 888
Registrován: stř 01. říj 2008 12:39:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Vitouš »

Proč Míro nezkusíš nějaké turistický boty?Sice všechny tvé podmínky nesplní ale nějaký kompromis určitě.Já mám dva roky turistický boty Diadora(typ si nepamatuji)Jsem s nima spokojený.Maji zesílení okolo kotníku,holeně a na špičce.Jsou do půlky lítek.Jsou vodotěsné pokud nejedeš půl dne ve velkém lijáku to jsem měl asi po 200 km ve velkém dešti lehce vlhké špičky(nevím ale jestli to nebylo od potu) Jsou bez zipu(mají sucháče které dobře drží)Mají vyndavací vložky.dobře se vnich chodí.A stáli původně okolo 3700,-kč a já je koupil v akci za 2490,-kčTak pro mě super botky
:P Jedině nemají takovou ochranu jako ty přeskáče co ukazoval Martin. :(
Uživatelský avatar
martinbrejcha
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 699
Registrován: čtv 09. zář 2010 10:04:03
Bydliště: Liberec Pavlovice

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od martinbrejcha »

já mám smíšený pocity z MX botek.
Dneska jsem se byl v nich poprvé projet. Najel jsem asi 20 km v mokru, nepromokly. Teplo v nich je parádní,
připadám si v nich o dost jistější než v kanadách, ale........
řazení nahovno. Musel jsem o dva zuby zvednout řadičku abych tam botu vůbec dostal. Noha má omezenou
pohyblivost oproti kanadě, takže dolů řadím stylem, že nohu zvednu ze stupačky a špičkou kopnu do řadičky.
Nahoru znamená strčit nohu pod řadičku, kopnout nahoru, nohu vytáhnout a znova strčit pod řadičku atd.
Když tam nechám nohu pod řadičkou, tak ona nespadne uplně zpátky dolů a další kvalt tam nepadne.
No ještě budu laborovat s nastavením řadičky a snad si na to zvyknu......

jo a boty s vnitřní bačkůrkou jsou na nártu ještě vyšší!!!!!!
Uživatelský avatar
J-Fox
Dustojník hvězdné pěchoty
Příspěvky: 460
Registrován: stř 01. říj 2008 21:47:26
Bydliště: Votice
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od J-Fox »

Přesně takový problém jsem měl s temito.
Byly uplně super až na to řazení.
Proto jsem je hned vrátil.
Přílohy
fox.jpg
fox.jpg (80.96 KiB) Zobrazeno 20908 x
Kdo druhému jámu jámu... až se ucho utrhne.
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Sinner »

Stránka s testy přileb. http://sharp.direct.gov.uk/ najděte si tu svou. Mě hodně například překvapila negativně Schuberthka C3 za 15 tyček bych čekal víc daleko víc :? :o
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Uživatelský avatar
Chozze1
Motorkář
Příspěvky: 67
Registrován: čtv 29. črc 2010 12:06:45
Bydliště: Příkazy

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Chozze1 »

Takže moje Caberg Konda je výborná.
Uživatelský avatar
Sinner
Moderátor
Příspěvky: 1792
Registrován: stř 01. říj 2008 17:09:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblečeni,Chraniče,Helmy,Boty

Příspěvek od Sinner »

Boty jsou doma nakonec jsem vybral AXO Enduro slevněné na 2580 ze 3600 viz. http://www.e-motoshop.cz/thumb_w?thumb_ ... .jpg&x=600. Výrobce Itálie, ušité Čína řek bych že slušně, Ale to ukáže čas. Poměrně hodně plastů, pravé kůže minimálně, hodně vikslajvantového materiálu. Bude v nich dost horko, ta umělá hmota povolí. Nechal jsem si je na noze a každým krokem je to trošku lepší. Ze začátku jsem v nich nedokázal udělat dřep a teď už celkem v pohodě. Děsně vržou, až je sundám musím je namazat. Používám "spešl" balzám na kůži s přídavkem včelího vosku. Snad do nich moc nepoteče.
Přílohy
AXO Enduro.jpg
AXO Enduro.jpg (35 KiB) Zobrazeno 20828 x
ɐɹoɟ oɥıuznʞsıp ɹoʇɐɹǝpoɯ
Všechno co je príma, je buď nebezpečné, zakázané, drahé a nebo se po tom tloustne.
"Piješ?" Pokud je to otázka, tak ne, pokud je to nabídka, tak ano!
Odpovědět